Psí exkrementy #11540 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky   |   27. 7. 2020 (15:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Záchody za kostelem

Reakce Čisté Trojky | 27. 7. 2020 (15:58)

Uklizeno Čistou Trojkou.