Poškozený mobiliář #11525 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   25. 7. 2020 (14:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Utržené rosítko na Vítkově u památníku

Reakce Čisté Trojky | 27. 7. 2020 (10:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci Vítkova Mag. Hl. města Prahy.
Pavel, Čistá Trojka