Závady chodníků a komunikací #11508 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Monika   |   22. 7. 2020 (15:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ležící dopravní značka (parkování)
Koněvova 241

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2020 (15:46)

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme k řešení na TSK...

*Martín*