Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #11500 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): OLGA   |   21. 7. 2020 (14:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
nevím, jestli s tím můžete něco dělat a dotyčné postihnout, ale včera po 14.hod. vyložili dva chlapíci z bílé dodávky SPZ 4ST0384 pračku u kontejnerů na rohu Blahníkovy a Kostnického náměstí. Když jsem jim řekla, že to tam nepatří, ať odvezou do sběrného dvora, odpověděli mi s ruským přízvukem, že oni ji tam nechají a odjeli. Nemohla jsem bohužel vyfotit, nemám v mobilu foťák.

Zdravím,

Olga Záhorbenská

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2020 (11:05)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.

Vložil(a): OLGA   |   22. 7. 2020 (11:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Super, díky, ale bylo by taky dobré, kdyby šlo vypátrat a potrestat majitele té dodávky/firmy, který tam pračku poslal..

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2020 (11:47)

Dobrý den,
zároveň jsme předali městské policii, kde jsme nahlásili vámi udanou SPZ. Je jen nyní na nich můžou-li a budou-li s tím něco dělat.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): OLGA   |   22. 7. 2020 (11:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky, jste fakt skvělí, o policii mám své pochybnosti..