Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11418 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Karolína   |   12. 7. 2020 (17:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Cely prostor nad benzinovou pumpou je zarostlý, ostrůvky keřů slouží bezdomovcum jako veřejná WC.

Reakce Čisté Trojky | 13. 7. 2020 (11:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na seč Odboru zeleně.
Pavel, Čistá Trojka