Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #11368 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Karolína   |   7. 7. 2020 (09:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

všude po okolí rozletane odpadky.

Reakce Čisté Trojky | 7. 7. 2020 (10:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Pražské služby.
Pavel, Čistá Trojka