Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11316 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Josef   |   29. 6. 2020 (14:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomená velká větev stromu v průchodu do vnitrobloku Radhošťská 24, Praha 3

Reakce Čisté Trojky | 29. 6. 2020 (14:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme zahradnické firmě k odstranění.
Pavel, Čistá Trojka