Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #11278 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Martina   |   23. 6. 2020 (12:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

zatisi kolem kontejneru v Krive ulici

Reakce Čisté Trojky | 23. 6. 2020 (16:22)

Dobrý den.
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo navštívíme následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 24. 6. 2020 (14:51)

Uklizeno Čistou Trojkou!!!