Závady chodníků a komunikací #11246 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   19. 6. 2020 (13:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra, výtluk asfaltu na křižovatce...

Reakce Čisté Trojky | 19. 6. 2020 (13:22)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení na TSK...