Poškozený mobiliář #11225 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jirka   |   16. 6. 2020 (16:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opravu.

Reakce Čisté Trojky | 17. 6. 2020 (09:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme k opravě na firmu AVE.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 9. 7. 2020 (10:48)

Dobrý den,
dnes kontrolováno. Stav nezměněn. Podána urgence na MČ Praha 3.
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka