Závady chodníků a komunikací #11207 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   11. 6. 2020 (13:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená mozaika chodníku...

Reakce Čisté Trojky | 11. 6. 2020 (13:22)

Děkujeme,
předáváme k řešení TSK...