Další podněty Čisté Trojce #11198 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Roman   |   10. 6. 2020 (12:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pred Gy Na Prazacce.
Zvazte, zda tato utulky pto bezdomovce pred zakladni skolou a gymnaziem nezrusit zcela a park neupravit pro potreby studentu.
Kopecky Roman

Reakce Čisté Trojky | 10. 6. 2020 (15:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět a předáváme na Odbor životního prostředí.
Pavel, Čistá Trojka