Závady chodníků a komunikací #11144 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jirka   |   3. 6. 2020 (09:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opravu. O pár metrů výše je ještě jedna.

Reakce Čisté Trojky | 3. 6. 2020 (13:02)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět... Posíláme k řešení na TSK...