Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #11139 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   2. 6. 2020 (12:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbita prolezacka (lano na chozeni nedrzi v sloupu), neporadek (papiry) na travniku nad timto hristem

Reakce Čisté Trojky | 2. 6. 2020 (15:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme správci hřiště k opravě.
Pavel, Čistá Trojka