Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11091 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vladimíra   |   27. 5. 2020 (07:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadlý strom. Chápu, je to nečekaná událost. Ale leží tady už TŘETÍ den.

Reakce Čisté Trojky | 27. 5. 2020 (08:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme k odklizení na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimíra   |   27. 5. 2020 (16:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji, opravdu to dnes obratem odklidili. Bohužel jako očekávaný vedlejší důsledek toho, že strom tak dlouho neodvezli, je i silné znečištění chodníku (a zápach!!!) v tom místě. Škoda, že to neuklidili při jednom. Mohli byste prosím ten úklid dotáhnout do konce? Asi to bude chtít dezinfekci.