Úklid ulic #11078 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   25. 5. 2020 (10:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky Přemyslovská 10

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2020 (15:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpadky na místě nejsou. Čistá trojka

Vložil(a): Adam   |   25. 5. 2020 (15:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skvěle, dekujeme!