Závady chodníků a komunikací #11066 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Mikuláš   |   23. 5. 2020 (12:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Komunikace zneřáděna bahnem, pískem a štěrkem.

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2020 (13:53)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení na TSK...