Závady chodníků a komunikací #11060 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   22. 5. 2020 (13:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybí ochranné víčko okapu... Zanáší se odtok...

Reakce Čisté Trojky | 22. 5. 2020 (13:30)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme na TSK...