Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11051 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): zizkovan   |   21. 5. 2020 (19:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

větve jsou již příliš nízko svěšené. s mými 189cm už od nimi neprojdu.

Reakce Čisté Trojky | 22. 5. 2020 (09:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 22. 5. 2020 (10:17)

Potvrzeno z oddělení zeleně že bude brzy provedeno!