Závady chodníků a komunikací #11046 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Pavel   |   20. 5. 2020 (21:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nenápadná díra ve vozovce blízko refýže - na proražení kola a rozhození geometrie

Reakce Čisté Trojky | 21. 5. 2020 (13:19)

Děkujeme za Váš podnět... Prosíme o přiložení fotografie pro poskytnutí TSK....

Díky Martin

Reakce Čisté Trojky | 26. 5. 2020 (14:59)

Dobrý den,
Šetřením na místě jsme zjistili, že se jedná o propad části vozovky s následujícím vyboulením. Pořídili jsme fotodokumentaci a odesíláme k řešení na TSK...