Závady chodníků a komunikací #11044 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   20. 5. 2020 (15:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená obruba vozovky...

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2020 (15:22)

Děkujeme za Váš podnět... Odesíláme k řešení na TSK...