Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11042 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Zdeněk   |   20. 5. 2020 (12:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Do zeleně často házejí lidé různé odpadky, někdy celé pytle. Celé je to přerostlé, po dešti se v příkopu drží voda s odpadky, nešlo by s tím něco udělat, prosím?

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2020 (12:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka