Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #11030 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Zdena   |   19. 5. 2020 (08:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky | 19. 5. 2020 (12:25)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Bylo poklizeno Čistou Trojkou.

Vložil(a): Zdena   |   21. 5. 2020 (23:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuju :-)