Závady chodníků a komunikací #10956 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   11. 5. 2020 (10:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený chodník na rohu u pizzerie...

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2020 (10:14)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení na TSK...