Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #10945 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavlína   |   8. 5. 2020 (11:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek na fitness hristi Jilmová - odpadky na zemi

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2020 (09:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno správci hřiště k úklidu.
Pavel, Čistá Trojka