Závady chodníků a komunikací #10934 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Kamila   |   6. 5. 2020 (14:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybí víčko u okapového odtoku.

Reakce Čisté Trojky | 7. 5. 2020 (08:05)

Děkujeme za Váš podnět. Předáváme k řešení na TSK...