Závady chodníků a komunikací #10930 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   6. 5. 2020 (13:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená chodníková mozaika...

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2020 (13:55)

Děkujeme za Váš podnět, přeposíláme k řešení TSK...