Závady chodníků a komunikací #10909 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   4. 5. 2020 (07:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící schod, poškozený chodník před prodejnou Albert...

Reakce Čisté Trojky | 4. 5. 2020 (08:00)

Děkujeme za podnět a předáváme k řešení...