Závady chodníků a komunikací #10908 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   4. 5. 2020 (07:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená mozaika -výtluk...

Reakce Čisté Trojky | 4. 5. 2020 (07:58)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení na TSK...