Závady chodníků a komunikací #10891 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   30. 4. 2020 (14:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník.

Reakce Čisté Trojky | 30. 4. 2020 (14:20)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila