Závady chodníků a komunikací #10849 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2020 (18:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící dva dekly u okapů, jeden provizorně zakryt...

Reakce Čisté Trojky | 23. 4. 2020 (18:40)

Děkujeme za podnět, odesíláme k řešení na TSK...