Závady chodníků a komunikací #10842 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2020 (09:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící víko u okapu...

Reakce Čisté Trojky | 23. 4. 2020 (10:16)

Dobrý den, předáváme k řešení na TSK...

Děkujeme za informaci...