Závady chodníků a komunikací #10835 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   22. 4. 2020 (08:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená dlažba -mozaika...

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2020 (10:57)

Dobrý den, odesíláme k řešení na TSK...