Poškozený mobiliář #10812 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Gabriel   |   19. 4. 2020 (10:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
chtěl bych nahlásit poškozené víko u podzemní nádoby na třídění plastu. Víko jde otvírat pouze částečně. Jedná se o nádoby na separovaný odpad v Ondříčkově ulici na straně k Žižkovskému vysílači.
Předem děkuji za opravu.

S pozdravem
Gabriel Kadrmas

Reakce Čisté Trojky | 20. 4. 2020 (09:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme k opravě firmě AVE!
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Gabriel   |   20. 4. 2020 (10:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, děkuji. A nyní uvidíme, jak dlouho to bude trvat firmě AVE.

S pozdravem

Gabriel Kadrmas