Závady chodníků a komunikací #10800 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Katka   |   16. 4. 2020 (22:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Schody do Karlína ulámané a moc příkré pro kočárky / kola. Včetně cesty zanesené sesutými kamínky, zarůstající ostružinami ad.
Cyklostezka zarůstá travou a dalšími nálety vč. nebezpečných ostnatých keřů ohrožující uživatele zejm. při hustějším provozu.

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2020 (15:40)

Dobrý den, posíláme k řešení vlastníkovi objektu Českým drahám...