Závady chodníků a komunikací #10799 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Pavel   |   16. 4. 2020 (19:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyvrácené sloupky, rozebraná dlažba kolem

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2020 (10:54)

Dobrý den, odesíláme k řešení na TSK...