Závady chodníků a komunikací #10794 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Pavel   |   16. 4. 2020 (19:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozebraná dlažba na chodníku (vjezd do domu)

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2020 (10:45)

Dobrý den, děkujeme za podnět a odesíláme k řešení na TSK...