Závady chodníků a komunikací #10778 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   14. 4. 2020 (19:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený chodník-mozaika...

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2020 (10:44)

Dobrý den, odesíláme k řešení na TSK...