Závady chodníků a komunikací #10745 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Jaroslav   |   7. 4. 2020 (09:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, chybějící velká kostka v obrubníku.

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2020 (10:22)

Dobrý den,
Zasíláme Váš podnět k řešení na TSK...