Závady chodníků a komunikací #10734 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   6. 4. 2020 (08:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Výtluky na křižovatce...

Reakce Čisté Trojky | 6. 4. 2020 (09:39)

Díky, předáno k řešení TSK...