Závady chodníků a komunikací #10719 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   3. 4. 2020 (10:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
na chodníku je díra - chybí víčko u okapu.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 3. 4. 2020 (10:21)

Dobrý den,
Váš podnět zasílám TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila