Závady chodníků a komunikací #10670 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   27. 3. 2020 (09:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ztvrdlý beton ve vozovce.

Reakce Čisté Trojky | 27. 3. 2020 (09:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který obratem zasíláme TSK k vyřízení. O dalším postupu Vás budeme informovat.
S pozdravem Kamila