Závady chodníků a komunikací #10669 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   27. 3. 2020 (09:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybí dlažební kostky v chodníku. Jde o místo na rohu Seifertovy a Sladkovského nám.

Reakce Čisté Trojky | 27. 3. 2020 (09:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který posíláme TSK k vyřízení.
S pozdravem Kamila