Závady chodníků a komunikací #10660 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   25. 3. 2020 (16:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nakloněná dopravní značka v ulici Lupáčova x Chelčického za hotelem.

Reakce Čisté Trojky | 25. 3. 2020 (17:15)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme obratem TSK k vyřízení.
S pozdravem Kamila