Závady chodníků a komunikací #10658 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   25. 3. 2020 (16:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník - mozaika v ulici Čajkovského 36.

Reakce Čisté Trojky | 25. 3. 2020 (16:55)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme obratem TSK k vyřízení, o dalším postupu Vás budeme informovat.
S pozdravem Kamila