Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #10634 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   21. 3. 2020 (15:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nevyvážené popelnice.

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2020 (10:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Vyveze a uklidí firma AVE při pravidelném svozu kontejnerů.
Pavel, Čistá Trojka