Úklid ulic #10616 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky   |   19. 3. 2020 (14:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Počátky skládky:-(

Reakce Čisté Trojky | 19. 3. 2020 (15:10)

Uklizeno Čistou Trojkou.