Úklid ulic #10613 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jean   |   19. 3. 2020 (11:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky

Reakce Čisté Trojky | 19. 3. 2020 (15:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Skládku jsme začali likvidovat. Na místo se vrátíme dočistit příštím týdnu.
Pavel, Čistá Trojka