Závady chodníků a komunikací #10591 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): R.   |   15. 3. 2020 (16:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Křoví prorůstá plotem ze zahrady na chodník a brání v pohodlném průchodu, někdy nutí chodce až ke vstoupení do vozovky. Je potřeba ořezat větve vyčnívající na chodník. Jde o úsek na křižovatce ulice Luční a U Kněžské louky vlevo ve směru jízdy z ulice Luční, hlavně v ulici Luční, ale též v ulici U Kněžské louky 30.

Vložil(a): R.   |   15. 3. 2020 (16:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

K vyřízení

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2020 (12:53)

Dobrý den,
prosím o zaslání fotografie, abychom mohli upřesnit lokalitu.
Děkuji Kamila

Vložil(a): R.   |   17. 3. 2020 (10:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Foto v příloze

Reakce Čisté Trojky | 20. 3. 2020 (09:56)

Dobrý den,
obávám se, že toto bude záležitostí vlastníka objektu.
S pozdravem
Kamila

Vložil(a): R.   |   20. 3. 2020 (10:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A můžete ho vyzvat k nápravě?