Závady chodníků a komunikací #10585 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Radka   |   14. 3. 2020 (22:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník v ulici Biskupcova mezi ulicemi Strážní a Na Hlídce.
V chodníku jsou různé díry, uvolněné dlažnice, propadlá nebo naopak vyboulená místa. Chůze zde je poměrně nebezpečná, neboť někam šlápnete a propadne se dlaždice apod. Při dešti pod dlažbu zatéká voda.

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2020 (12:48)

Dobrý den,
prosím o zaslání fotografie, abychom mohli rozlišit rozsah a druh závady.
Děkuji Kamila